Aplikacje

Aplikacje
PlatinFlex

Metalowe węże są kluczowym elementem dzisiejszych innowacji. Ma również dużą popularność na platformach kanałowych dla szerokiego asortymentu mediów i temperatur.

Aplikacje

Przegląd węża

Węże karbowane są powszechnie stosowane w celu zapewnienia szczelności połączeń podczas przesyłania cieczy i gazów pod dodatnim ciężarem lub pod próżnią. Przyjmują i kompensują niewspółosiowość statyczną, ruch dynamiczny, rozwój ciepła i wibracje wewnątrz ram rurowych. Węże faliste mogą wytrzymać wysokie ciśnienie i zapewniają maksymalną szczelność ze względu na materiał, z którego są wykonane. W ciągu ostatnich dwóch dekad firma Platinflex rozwinęła się globalnie i ma długą historię interdyscyplinarnej wiedzy specjalistycznej. Przejawia się to również w ciągłym i konsekwentnym rozwoju w sektorach zaawansowanych technologii. Firma oferuje wiele zastosowań.

Aplikacje

Wszechstronne zastosowania węży metalowych Platinflex

Metalowe węże są kluczowym elementem dzisiejszych innowacji. Ma również dużą popularność na platformach kanałowych dla szerokiego asortymentu mediów i temperatur. Co więcej, wysoka zdolność adaptacji i najbardziej godna uwagi waga wraz z odpornością na temperaturę opisują nasz program produktów. Te cechy pozwalają na ich wykorzystanie na wielu terytoriach. W szczególności w systemach grzewczych, rurowych i wentylacyjnych oraz w przemyśle naftowym i gazowym. Można ich również używać w przemyśle mikstur i żywności, przy projektowaniu maszyn i urządzeń, w budownictwie transportowym, kolejnictwie i projektowaniu samochodów.

Aplikacje

Nasze aplikacje

Zastosowania Platinflex obejmują energetykę, technologię przemysłową, przemysł morski i stoczniowy, kolejnictwo i HVAC.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.