Rozciągliwe węże gazowe

Rozciągliwe węże gazowe

Rozciągliwe węże gazowe

Rozciągliwe węże gazowe są zwykle używane w obszarach domowych do łączenia rozdzielacza gazu z urządzeniami kuchennymi, w większości przypadków kuchenkami gazowymi. Ten typ węża jest wykonany z austenitycznej stali nierdzewnej 316L, która jest pokryta żółtą, termokurczliwą powłoką zewnętrzną, która chroni wąż przed atakiem kwasu (wżery) i zmianami termicznymi. Powłoka z niepalnego PCV zabezpiecza również wąż przed korozją, ogniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Żółta powłoka PVC jest opcjonalna, co oznacza, że wąż może być wykonany z powłoką z PVC lub bez niej. Ciśnienie robocze węża wynosi 6 barów i zapewnia bardzo elastyczne i rozciągliwe połączenie.

Rozciągliwe węże gazowe poddawane są specjalnej obróbce cieplnej. Obróbka cieplna eliminuje naprężenia spowodowane procesami spawania rur, formowania mechanicznego i dopasowania oraz zwiększa elastyczność, jednocześnie odpowiednio zmniejszając sztywność sprężyny. Obróbka cieplna pomaga wężowi zachować jego pierwotną formę i kształt.

Ten produkt można zainstalować przy najmniejszym promieniu gięcia, bez zmniejszania pola przekroju poprzecznego. Jego rozszerzalna struktura zapewnia duże możliwości połączeń na niesklasyfikowanych dystansach. Dzięki elastyczności i możliwości rozbudowy instalacja tych węży gazowych jest tania i pozwala zaoszczędzić czas.

Można go łatwo rozbudować w celu zaspokojenia potrzeb klienta, jak pokazano na poniższym filmie, aby zapewnić najlepsze możliwe połączenie. Może być produkowany we wszystkich długościach od 90 mm do 2000 mm. Można go stosować na kuchenkach gazowych, kominkach, grillach, grillach, kotłach dwufunkcyjnych, gorących wannach i podgrzewaczach wody.

Projektujemy i dostarczamy precyzyjnie zaprojektowane węże gazowe, które są znane ze swojej doskonałej wartości funkcjonalnej, użyteczności, wydajności i trwałości. Węże te są dostępne w szerokim zakresie specyfikacji i spełniają ustalone standardy i wytyczne branżowe. Nasze rozciągliwe węże gazowe są sprawdzane i testowane we własnym zakresie zgodnie ze specyfikacjami.

Wszystkie części poddawane są rygorystycznym testom szczelności i obróbce cieplnej próżniowej. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i wydajnością, co potwierdza zgodność z normami regulacyjnymi i określonymi normami jakości.