Wąż Ze Stali Nierdzewnej PLATINFLEX i wspornik montażowy PLATINFLEX są szczególnie odpowiednie do stosowania w sufitach podwieszanych, dzięki czemu instalacja jest szybka i łatwa, oszczędzając czas i pracę. Wąż i wspornik montażowy PLATINFLEX można również przymocować do kołków i zainstalować w systemach sufitowych z płyt gipsowo-kartonowych.

Każdy zespół kropli PLATINFLEX jest wyposażony w jeden elastyczny wąż ze stali nierdzewnej (pleciony), jedną złączkę przyłączeniową linii rozgałęźnej, jedną złączkę redukującą zraszacz i system wsporników montażowych. Wąż PLATINFLEX jest oferowany w długościach od 500 mm do 2000 mm Z Redukcją dla głowic tryskaczowych 1/2 „lub 3/4”.

Opis O Węże Tryskaczowe Przeciwpożarowe –

Systemy montażu tryskaczy zaprojektowane z wysokiej jakości wężami ze stali nierdzewnej firmy Platinflex są elastyczne i umożliwiają instalację tryskacza w dowolnym miejscu w obszarze okrągłym na całej długości węża.

Węże i instalacja tryskaczy przeciwpożarowych

Te węże i zestawy instalacyjne używane do łączenia zraszaczy i rurociągów przeciwpożarowych. Dzięki elastycznej strukturze pochłaniają ruchy sejsmiczne i mogą zminimalizować czas pracy.

Węże te stosowane są w instalacjach tryskaczowych do gaszenia pożaru. Ponadto węże te służyły do automatycznego rozpylania wody do ognia i zapobiegania rozprzestrzenianiu się ognia. Systemy te są również zainstalowane na suficie, aby uzyskać bardziej efektywne pokrycie. Dlatego z łatwością montujemy zestawy instalacyjne tryskaczy Platinflex.

Materiały:

  • Wąż: stal nierdzewna AISI 316L
  • Oplot: stal nierdzewna AISI 304
  • Okucia: stal węglowa – stal nierdzewna

Połączenie:

  • Strona głównej linii rurociągu: Nypel
  • Strona tryskacza: Gwintowane części specjalne do tryskaczy
  • Mocowanie części: stal węglowa
  • Średnica węża: DN25 (1 „)

Ciśnienie robocze: do 16 barów

Promień gięcia: min. 200 mm

Obszar zastosowania: wszystkie rodzaje budynków

fire sprinkler hose
fire sprinkler hose