by flexplatin flexplatin

extensible gas hose

Węże do gazu rozciąganego

Rozszerzalne węże gazowe są zwykle używane w pomieszczeniach mieszkalnych w celu podłączenia zaworu gazu dystrybucyjnego z urządzeniami kuchennymi, w większości przypadków piecami gazowymi. Ten rodzaj węża jest zbudowany z austenitycznej stali nierdzewnej 316L, która jest pokryta żółtą powłoką zewnętrzną kurczącą się na gorąco, która chroni wąż przed działaniem kwasu (wżery) i zmianami temperatury. Niepalna powłoka z PVC chroni również wąż przed korozją, pożarem i uszkodzeniami mechanicznymi. Żółta powłoka PCV jest opcjonalna, co oznacza, że ​​wąż może być wykonany z powłoką PCV lub bez niej. Ciśnienie robocze węża wynosi 6 barów i zapewnia bardzo elastyczne i rozszerzalne połączenie.

Rozszerzalne węże gazowe są narażone na specjalną obróbkę cieplną. Obróbka cieplna eliminuje naprężenia powodowane przez rurki, mechanikę formowania i dopasowywania procesów spawania i zwiększa elastyczność, jednocześnie zmniejszając odpowiednio szybkość sprężyny. Obróbka cieplna pomaga wężowi zachować oryginalną formę i kształt.

Ten produkt może być instalowany w najciaśniejszym promieniu gięcia bez zmniejszenia przekroju poprzecznego. Jego rozszerzalna struktura zapewnia doskonałe możliwości połączenia dla odległości niesklasyfikowanych. Dzięki elastyczności i rozciągliwości instalacja tych węży gazowych jest przyjazna kosztowo i oszczędza czas.

Można go łatwo rozszerzyć, aby spełnić potrzeby klienta, jak pokazano na poniższym filmie, aby zapewnić jak najlepsze połączenie. Może być produkowany we wszystkich długościach od 90 mm do 2000 mm. Zastosowanie na kuchenkach gazowych, kominkach, grilach, grille, kotłach typu combi, gorących kąpielach i podgrzewaczach wody jest kompatybilne.

Projektujemy i dostarczamy precyzyjnie zaprojektowane węże gazowe, które są znane ze swojej najwyższej funkcjonalności, użyteczności, wydajności i trwałości. Te węże są dostępne w szerokim zakresie specyfikacji i potwierdzają je zgodnie z ustalonymi standardami i wytycznymi branżowymi. Nasze elastyczne węże gazowe są sprawdzane i testowane we własnym zakresie zgodnie ze specyfikacją.

Wszystkie części są poddawane rygorystycznym testom szczelności i próżniowej obróbce cieplnej. Wysoka jakość, niezawodność i wydajność, produkty te potwierdzają standardy regulacyjne i określone standardy jakości.